Zapisz

 

Nie jesteśmy kolejnymi trenerami z przypadku. To czym zajmujemy się, wynika z naszych świadomych wyborów. Nasze motto: „pasja rodzi profesjonalizm”

 

Treningami oraz dietetyką zajmujemy się od wielu lat. W tym czasie pomogliśmy dziesiątkom osób niezależnie od tego jaki był ich cel, wiek, stopień zaawansowania czy stan zdrowia.

 

Ponieważ trening, suplementacja oraz dietetyka są naszą pasją, nieustannie się rozwijamy. Śledzimy najnowsze trendy dotyczące zarówno treningu, diety jak i zdrowia. Regularnie czytamy raporty medyczne, książki, publikacje, oglądamy wykłady, video, słucham przeróżnych podcastów prowadzonych przez lekarzy i najlepszych trenerów na świecie. Jesteśmy uczestnikami różnych konferencji zarówno tematyce dietetycznej jak i psychologicznej.

 

Wychodząc z założenia, że osoba zgłaszająca się do trenera personalnego oczekuje 100% skuteczności i efektów w możliwie najkrótszym czasie. To właśnie oferuję – oczywiście przy obustronnej współpracy.

 

Bardzo często osiągnięcie wymarzonej sylwetki mogą spowalniać różne zaburzenia metaboliczne, choroby, alergie oraz inne czynniki. W stosunku do swoich podopiecznych stosuję podejście holistyczne. Współpraca z „Wolniak Group” nie ogranicza się wyłącznie do „robienia pompek na siłowni”, ale również do oczyszczania organizmu, minimalizacji stresu, poprawy stanu zdrowia itd.

 

Od lat skutecznie pomagamamy ludziom z przeróżnymi problemami hormonalnymi, chorobami autoimmunologicznymi oraz zaburzeniami metabolicznymi. Choroba Hashimoto, zaburzenia tarczycy, cukrzyca, insulinooporność, hiperinsulinemia, hipoglikemie itd. to przypadłości z którymi możemy Ci pomóc. To samo tyczy się wszelkiego rodzaju kontuzji itp.

 

Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu od świtu aż do nocy. Współpraca ze mną nie kończy się na siłowni. Przez cały dzień jestem pod telefonem i mailem, służąc radą i pomocą.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi Polityka prywatności.