Fundament naszej grupy stanowi pasja w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą z dziedziny: sportu, dietetyki, dietetyki klinicznej, suplementacji oraz przygotowań do sportów sylwetkowych.

Jesteśmy przede wszystkim normalnymi ludźmi, szczęśliwymi i czerpiącymi z życia pełnymi garściami. Łączy nas wszystko, a przede wszystkim – pasja…. Na co dzień walczymy o zdrowie, sprawne i atrakcyjne ciało naszych klientów. W to, co robimy wkładamy 100 %, chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Kładziemy duży nacisk na edukacje swoich klientów by w przyszłości mogli umiejętnie dokonywać wyborów. Działamy na terenie Łodzi i okolic, jesteśmy mobilni. Zawsze w kontakcie online z klientami. Treningi personalne prowadzimy w dogodnym dla Państwa miejscu: w klubie fitness, w studium treningów personalnych, w domu, biurze, czy na świeżym powietrzu.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi Polityka prywatności.