Anna Kasińska to nasza specjalistka od żywienia i smukłej sylwetki. Jako wykwalifikowany technolog żywności (absolwentka kierunku Technologia Żywności i Żywienia Człowieka) pomoże Ci dobrać odpowiednio zbilansowaną dietę, dzięki której nie tylko schudniesz lub nabierzesz masy mięśniowej, o jakiej marzysz, ale także zachowasz zdrowie i siły do aktywnego spędzania czasu. Ania jest dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej, specjalizuje się w kulturystyce.

Duży nacisk kładzie na odpowiednią technikę i towarzyszy swojemu podopiecznemu przy każdym ćwiczeniu, aby było wykonane prawidłowo. Przy okazji zawsze znajdzie kilka ciekawostek dietetycznych – nudna dieta, która może być katorgą, nie wchodzi tu zatem w grę!
Nasza instruktorka wciąż pogłębia i aktualizuje swoją wiedzę dotyczącą diet i suplementacji, dlatego mamy pewność, ze doradztwo żywieniowe jest na najwyższym poziomie.

Specjalizacje:
 Trening ogólnorozwojowy
Trening wydolnościowy
Trening siłowy
Trening funkcjonalny
Cross training

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi Polityka prywatności.