ZapiszZapiszZapiszZapisz

Wybierz odpowiedni plan dla siebie!

 

 

 • icon
 • icon
 • icon

1. Pakiet podstawowy

Nie wiesz jak zacząć, brakuje Ci motywacji, a może masz problem z dietą ?

Oddaj się pod opiekę profesjonalisty, który nauczy Cię poprawnie ćwiczyć i dopasuje dietę do Twoich potrzeb. Trener personalny przygotuje dla Ciebie plan treningowy, będzie czuwał nad Twoją motywacją oraz techniką wykonywania ćwiczeń.

 

Pierwsza konsultacja


200 zł


live/online


Wstępny plan żywieniowy

Konsultacja Full


250 zł


live/online


Plan dietetyczny, suplementacyjny i treningowy

Pierwszy trening


300 zł


live/online


Plan dietetyczny, suplementacyjny, treningowy oraz trening pokazowy


* Przed podjęciem współpracy przeprowadzany jest wywiad w formie formularza

** Przy długookresowej współpracy prowadzony jest monitoring postępów w formie raportów


2. Trening personalny – Dlaczego warto ?

 • Trening personalny umożliwi Ci wykorzystanie swojego potencjału. Częste zmiany ćwiczeń, obciążeń, regularne dodawanie różnych metod treningowych sprawią, że nigdy nie będziesz się nudził / nudziła, a na efekty nie trzeba będzie czekać miesiącami.
 • Niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie kilku kilogramów, nabranie masy mięśniowej czy coś zupełnie innego – trening z trenerem personalnym to najszybsza (a czasami jedyna) droga do zrealizowania Twoich celów.
 • Ćwicząc pod okiem profesjonalisty, zyskasz szybciej efekt treningowy ale również unikniesz wszelkiego rodzaju kontuzji oraz urazów. Uwolnisz się od bólu i powrócisz do pełnej sprawności fizycznej.
 • Trening personalny pomoże Ci skuteczniej wyrzeźbić swoje ciało, podkreślić jego atuty, a co za tym idzie podwyższy komfort Twojego życia.
 • Dobry trener oprócz dopilnowania poprawnego wykonywania ćwiczeń, zadba o Twoją motywację, dietę i systematyczność.


Ceny ustalane są indywidualnie z trenerami personalnymi w zależności od potrzeb klienta oraz ilości jednostek treningowych.

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu w celu stworzenia oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb.


* Istnieje możliwość treningów w grupach

** Istnieje możliwośc pakietowania większej ilości treningów personalnych

3. Konsultacje i konsultacje online

Zarówno face to face jak i na odległość !!!

Trening i dieta to gwarancja sukcesu !!!

Większość ludzi, nie zdaje sobie sprawy z tego, że to właśnie dieta jest kluczowym czynnikiem podczas pracy nad swoja sylwetką.

Chcesz schudnąć, przytyć, zmienić dietę z powodu choroby lub po prostu zdrowo się odżywiać? Nie ma takiego wyzwania, któremu nie potrafimy sprostać !

 

OFERTA INDYWIDUALNYCH DIET  

Jeśli potrzebujesz:

 • diety przy dużym wysiłku fizycznym
 • diety redukcyjnej
 • diety eliminującej szkodzące Ci produkty (np. bezglutenowej, bezlaktozowej)
 • diety uwzględniającej choroby (m. in. Hashimoto, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze)… świetnie trafiłeś!

Czy wiesz, że kluczem do sukcesu jest odpowiednie połączenie zestawu ćwiczeń i prawidłowo zbilansowanej diety? Osiągnij harmonię – wybierz jadłospis dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji smakowych! Z naszą pomocą osiągnięcie celu to tylko kwestia czasu  Nie czekaj, zadzwoń lub napisz wypełniając formularz kontaktowy

Konsultacje Online to bardzo dobre i proste rozwiązanie dla osób, które chcą skorzystać  z naszych usług  bez konieczności spotkania się na żywo. Jest to idealna propozycja dla ludzi zapracowanych, trenujących indywidualnie,  mieszkających poza Łodzią lub poza granicami kraju.

Pamiętaj że korzystanie z gotowych szablonów treningowych lub dietetycznych, oferowanych  w internecie jest bardzo mało skuteczne przez brak indywidualnego podejścia do każdego klienta.

Dzięki szczegółowemu formularzowi konsultacji dietetycznych i treningowych jesteśmy wstanie  każdy przypadek rozpatrzeć indywidualnie, a nie według sztywnego schematu. W związku z tym na przygotowanie planu treningowego lub dietetycznego potrzebujemy  do 7-10 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na konto.

Zamów pakiet indywidualnyWyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi Polityka prywatności.